•  
  SUPER - LINE Przesłony Okienne
  tel.: +48 (22) 446 75 26
  mobile: +48 600 954 922
  mobile: +48 602 643 119
  e-mail: superline@superline.pl
   
     
   
         
   
   
   
   
         
   
   
         
   
   
  Dane rejestrowe:  
  SUPER - LINE Tomasz Pawlik
  ul. Królowej Śniegu 20
  05-500 Julianów
  NIP: 9511650726
   

 
Rolety należą do najbardziej popularnych produktów dekoracji okiennych. Różnorodne materiały : jednobarwne lub wzorzyste, zaciemniające, transparentne lub ażurowe powodują że rolety stały się istotnym elementem wystroju wnętrz. Można je zamontować przy szybie, na ramie okiennej, ścianie czy do sufitu. Rolety mogą być wyposażone w prowadnice, dzięki temu stają się skuteczną osłoną przed słońcem.
 
 
Rolety rzymskie to jedna z najefektowniejszych form dekoracyjnej ochrony przed słońcem. Zaletami ich są: prostota mechanizmów o sprawdzonej długowieczności, łatwość indywidualnego doboru materiału zasłonowego a także proste czyszczenie i konserwacja tkaniny dekoracyjnej.
 
 
Jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety Night & Day to system przesłony okiennej , który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. 
 
 
Żaluzje poziome są jednym z najbardziej popularnych przesłon okiennych. Produkt ten występuje w szerokiej gamie systemów, a także w czterech szerokościach lamel: 16, 25, 35, 50 mm, oraz w ponad 300 kolorach i wzorach. Zaluzje mogą być wykonane z aluminium lub drewna.
 
 
Wertikale (Żaluzje pionowe) to nie tylko ładne i funkcjonalne biuro, ale także fajny pomysł na domowy klimat. Żaluzje pionowe są nowoczesną odmianą zasłon okiennych, dodatkowo posiadających możliwość regulacji dopływu światła, dzięki funkcji obracania pionowych pasów materiału . Możliwości wykonania różnych form od prostokątnych, poprzez trapezowe ( ze skośną szyną górną ) do giętych - łukowych, predysponują je do zastosowania we wszystkich typach budownictwa. Bogate wzornictwo i kolorystyka, oraz różnorodne właściwości dostępnych materiałów sprawiają, że stanowią one ciekawą alternatywę dla użytkowników pragnących uzyskać kompromis pomiędzy nowoczesnością i tradycją.
 
 
Jest to najbardziej uniwersalny produkt w naszej ofercie, pozwalający optymalnie przesłonić każdy rodzaj okna. Żaluzje plisse i duette dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien standardowych, dachowych, świetlików i ogrodów zimowych. Możliwość wykonania różnorodnych form, takich jak : trójkąty, trapezy czy też półkola, pozwalają przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, występujące zarówno w nowoczesnej jak i stylowej stolarce budowlanej.