• SUPER Line PRZESŁONY OKIENNE i TARASOW
   
  SUPER - LINE Przesłony Okienne
  tel.: +48 (22) 446 75 26
  mobile: +48 600 954 922
  mobile: +48 602 643 119
  e-mail: superline@superline.pl
   
  lider technik osłonowych 2018
     20 lat anniversary
   
         somfy expert
   
   attention to detail
   
   
         2 lata gwarancji
   
   
         warranty
   
   
  Dane rejestrowe:  
  SUPER - LINE Tomasz Pawlik
  ul. Królowej Śniegu 20
  05-500 Julianów
  NIP: 9511650726
   

powrót

Rolety i żaluzje wewnętrzne

Oferujemy bogaty asortyment najwyższej jakości osłon okiennych. Działamy na rynku od dziewiętnastu lat, dzięki czemu możemy z dumą nazywać się doświadczonym dystrybutorem żaluzji, przesłon, markiz, pergoli ogrodowych, moskitier czy zewnętrznych lub wewnętrznych rolet okiennych. Proponujemy wyłącznie wykonane z najlepszej klasy materiałów produkty uznanych producentów. W tej kategorii znajdziesz dostępne w atrakcyjnej cenie żaluzje i rolety na okna. Nie czekaj, przejrzyj bogaty asortyment oferowanych produktów!

WYSOKIEJ KLASY ROLETY NA ZAMÓWIENIE

Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie, dlatego naszym klientom oferujemy także kompleksową usługę montażu rolet do okien. Możesz dostosować specyfikację zamówienia do swoich potrzeb i wymagań. Zapewniamy rozwiązania dopasowane do różnych typów oraz rozmiarów okien. Montaż rolet odbywa się błyskawicznie wraz ze szczegółowym instruktażem użytkowania osłon. Stosujemy szereg mechanizmów sprawiających, że rolety okienne zwiększają swoją funkcjonalność. Gwarantujemy naszym klientom nie tylko montaż, ale i serwis rolet oraz żaluzji na wymiar. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz prawdziwych profesjonalistów, którzy dbają o każdy detal – znamy się na zakładaniu rolet jak nikt inny!
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

...zobacz więcej
Rolety należą do najbardziej popularnych produktów z segmentu dekoracji okiennych. Wykorzystanie różnorodnych, jednobarwnych lub wzorzystych, zaciemniających, transparentnych, a także ażurowych materiałów sprawia, że rolety stały się cenionym elementem wystroju wnętrz. Można je zamontować przy szybie, na ramie okiennej, ścianie czy na suficie. Rolety mogą być wyposażone w prowadnice, dzięki czemu łatwo je wyregulować.
 
 
rolety rzymskie

Rolety rzymskie

...zobacz więcej
Rolety rzymskie to jedna z najefektowniejszych form przesłon okiennych. Do ich zalet należą: prostota mechanizmów o sprawdzonej trwałości, łatwość indywidualnego doboru materiału zasłonowego, a także łatwe czyszczenie i konserwacja tkaniny dekoracyjnej.
 
 
rolety day night

Rolety day & night (dzień i noc)

...zobacz więcej
Jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety Night & Day to system przesłony okiennej, który pozwala samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Rolety wykonane są zarówno z ciemnego, jak i jasnego materiału, dzięki czemu możesz w łatwy sposób dostosować ilość wpadającego do pomieszczenia światła.
 
 
żaluzje poziome

Żaluzje poziome

...zobacz więcej
Żaluzje poziome są jednym z najbardziej popularnych typów osłon okiennych. Produkt ten występuje w szerokiej gamie systemów, a także w czterech szerokościach lamel: 16, 25, 35, 50 mm, oraz w ponad 300 kolorach i wzorach. Żaluzje mogą być wykonane z aluminium lub drewna.
 
 
pionowe werikale

Żaluzje pionowe

...zobacz więcej
Wertikale (żaluzje pionowe) są nowoczesną odmianą zasłon okiennych. Zapewniają one możliwość regulacji dopływu światła dzięki funkcji obracania pionowych pasów materiału. Wykonywane są różne formy tego typu przesłon – od prostokątnych, poprzez trapezowe (ze skośną szyną górną), aż do giętych i łukowych. Bogate wzornictwo i kolorystyka oraz różnorodne właściwości dostępnych materiałów sprawiają, że stanowią one ciekawą alternatywę dla użytkowników pragnących uzyskać kompromis pomiędzy nowoczesnością i tradycją.
 
 
żaluzje plissy

Żaluzje plisse

...zobacz więcej
Jest to najbardziej uniwersalny produkt w naszej ofercie, pozwalający optymalnie przesłonić każdy rodzaj okna. Żaluzje plisse i duette dzięki różnorodności form oraz szerokiej gamie rozwiązań można zamontować do okien ściennych, dachowych, czy świetlików. Możliwość wykonania różnorodnych form, takich jak: trójkąty, trapezy czy też półkola, pozwala przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, także te wykorzystywane w nowoczesnej, jak również stylowej stolarce budowlanej.
 
 

Rolety okienne typu blackout

Gorąco polecamy także, dostępne z usługą montażu, wewnętrzne rolety zaciemniające typu blackout. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią natrętnie wpadającego przez okna światła słonecznego. Wykonane z solidnego materiału, osłony okienne tego typu nie tylko zwiększają zaciemnienie pomieszczenia, ale też zmniejszają jego nagrzewanie. Warto wspomnieć też o tym, że rolety blackout wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości. Przesłony tego typu dostępne są także na wymiar.