• SUPER Line PRZESŁONY OKIENNE i TARASOW
   
  SUPER - LINE Przesłony Okienne
  tel.: +48 (22) 446 75 26
  mobile: +48 600 954 922
  mobile: +48 602 643 119
  e-mail: superline@superline.pl
   
  lider technik osłonowych 2018
     20 lat anniversary
   
         somfy expert
   
   attention to detail
   
   
         2 lata gwarancji
   
   
         warranty
   
   
  Dane rejestrowe:  
  SUPER - LINE Tomasz Pawlik
  ul. Królowej Śniegu 20
  05-500 Julianów
  NIP: 9511650726
   

powrót
 

Żaluzje poziomowe (fasadowe) z montażem na terenie Warszawy i okolic

Montaż żaluzji w domu momentalnie poprawia ogólny wystrój wnętrza — szczególnie jeśli roleta fasadowa zostanie dopasowana do stylu i charakteru pomieszczenia lub też całej elewacji. U nas nie spotkasz się z problemem przy doborze odpowiedniej rolety. Oferujemy żaluzje zewnętrzne fasadowe wykonane na zamówienie w różnej kolorystyce, w kilku wariantach szerokości lameli. Proponujemy zarówno rolety aluminiowe, jak i drewniane. Wprowadzą one do wnętrza nietypowy klimat oraz co istotne — pozwolą ochronić je przed nasłonecznieniem. Żaluzje poziome są łatwe w użytkowaniu i dają możliwość kontrolowania natężenia, a także kierunku padania światła. Zdecyduj się na ich montaż już dziś. Wybierz żaluzje okienne wewnętrzne na wymiar — aluminiowe bądź drewniane — i ciesz się stylowym, modnym wyglądem przestrzeni w swoim domu.
ŻALUZJE ALUMINIOWE   ŻALUZJE ALUMINIOWE      ...czytaj więcej 
 
 
ŻALUZJE DREWNIANE   ŻALUZJE DREWNIANE       ...czytaj więcej
 

Żaluzje na zamówienie – Warszawa

Nasza oferta obejmuje fasadowe żaluzje wykonane na wymiar, które doskonale wpasowują się w każdy styl architektoniczny oraz są idealnym rozwiązaniem do zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków. Pozwalają one na dokładne kontrolowanie ilości wpadającego do pomieszczeń światła, a jednocześnie są wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Wykorzystanie najlepszej jakości materiałów zapewnia wysoką odporność na różne warunki atmosferyczne. Nasze fasadowe żaluzje na zamówienie doskonale sprawdzają się jako element zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej, gwarantując elegancki oraz praktyczny dodatek do elewacji każdego budynku. Wszystkie realizacje są poprzedzane profesjonalnym doradztwem, pomiarem i wyceną, dzięki czemu możemy dostosować nasz produkt do indywidualnych potrzeb, a także wymagań każdego klienta. Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymali rolety fasadowe, które nie tylko będą funkcjonalne, ale też spełniające ich estetyczne oczekiwania. Nasze żaluzje zewnętrzne są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie elegancję, komfort i funkcjonalność. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy klientów ze stolicy, a także z Piaseczna czy okolicznych miejscowości.

Montaż żaluzji fasadowych w Warszawie i okolicach

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu montażu żaluzji fasadowych, zarówno drewnianych, jak i żaluzji aluminiowych. Naszą propozycję kierujemy do klientów z Warszawy oraz okolic, ceniących sobie eleganckie, funkcjonalne rozwiązania, które wpływają na komfort użytkowania nieruchomości oraz jej atrakcyjność wizualną. Nasz zespół specjalistów zapewnia perfekcyjne wykonanie usługi oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich żaluzji zewnętrznych fasadowych dopasowanych do stylu i charakteru Twojego domu czy biura. Stawiamy na dokładność, zadowolenie klienta oraz długotrwałą współpracę.