•  
  SUPER - LINE Przesłony Okienne
  tel.: +48 (22) 446 75 26
  mobile: +48 600 954 922
  mobile: +48 602 643 119
  e-mail: superline@superline.pl
   
  lider technik osłonowych 2018
     20 lat anniversary
   
         somfy expert
   
   attention to detail
   
   
         2 lata gwarancji
   
   
         warranty
   
   
  Dane rejestrowe:  
  SUPER - LINE Tomasz Pawlik
  ul. Królowej Śniegu 20
  05-500 Julianów
  NIP: 9511650726
   

powrót

Rolety rzymskie na wymiar

Oferujemy najlepszej jakości rolety rzymskie w dwóch wariantach: standard oraz softline. Jako jeden z liderów technik osłonowych dostarczamy dopracowane w każdym detalu produkty. Proponowane przez nas rolety rzymskie charakteryzują się nie tylko eleganckim, a zarazem nowoczesnym designem, ale też wysoką funkcjonalnością oraz trwałością. Stawiamy na minimalistyczną biel, lecz na zamówienie dostępne są także rolety rzymskie w innych kolorach.
Rolety rzymskie STANDARD   Rolety rzymskie STANDARD                        .....czytaj więcej
 
 
Rolety rzymskie SOFTLINE  Rolety rzymskie SOFTLINE                             .....czytaj więcej
 

Rolety rzymskie – zamów je u nas

Proponujemy rolety rzymskie o znakomitej jakości, trwałości, a także estetyce. Oprócz produktów na stałe znajdujących się w naszej ofercie można zdecydować się również na zamówienie ich na wymiar, wybierając przy tym kolor, jaki mają one mieć. Jednak naszym klientom umożliwiamy nie tylko zakup świetnej klasy rolet rzymskich, ale także zajmiemy się ich montażem. Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Powód jest prosty – zrobimy wszystko, aby nasz klient był zadowolony. Z tego względu zawsze mamy na uwadze, aby jakość oferowanych rolet, w tym ich trwałość oraz estetyka, była na znakomitym poziomie i zachwyciła kupujących. Działamy głównie w Warszawie, ale również w jej okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, a w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

Zastosowanie i rodzaje rolet rzymskich

Dostępne u nas na wymiar rolety rzymskie standard to klasyczny, ceniony przez wielu rodzaj osłon okiennych. Charakteryzują się one prostotą wykonania – materiał podnosi się lub opuszcza za pomocą sterowanego łańcuszkiem mechanizmu. Tego typu rolety rzymskie wyposażone są w transparentne, poziome taśmy. Na wymiar oferujemy również rolety rzymskie softline. To rozwiązanie wykorzystuje system plisy, które umożliwiają montaż osłon we wnęce szybowej. W tego rodzaju przesłonach także stosuje się poziome taśmy. Ponadto rolety softline doskonale sprawdzają się w skośnych, dachowych oknach. Jak wcześniej wspominaliśmy, nasze rolety rzymskie dostępne są z opcją montażu – dojeżdżamy do klientów zamieszkujących Warszawę oraz jej okolice. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby szukające znakomicie dopasowanych osłon okiennych. Zapewniamy, że jeśli chodzi o montaż rolet rzymskich – nie mamy sobie równych!

Dlaczego rolety rzymskie stały się tak popularne?

Powodów jest wiele. Rolety rzymskie tworzone na zamówienie dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Duża baza wzorów, kolorów, a także faktur pozwala na dopasowanie tkanin do wnętrz nowoczesnych, rustykalnych, industrialnych i innych. Ponadto pięknie wykonane rolety rzymskie, najlepiej na wymiar, stają się nie tylko zwyczajnymi przesłonami, ale też ciekawymi elementami wystroju – zarówno nocą, jak i w ciągu dnia. Dodatkowo tkaniny, z których zostały wykonane, można swobodnie prać. Jednak najważniejsze, co skłania ku wyborowi tego produktu, to fakt, że rolety rzymskie na wymiar będą skuteczne nawet w przypadku nowoczesnego budownictwa, gdzie otwory okienne stawiają przed aranżerami spore wyzwania.